Про проведення конкурсного відбору

 

У К Р А Ї Н А

Чернівецька міська рада

У П Р А В Л I Н Н Я   О С В I Т И

вул. Героїв Майдану, 176, м. Чернівці, 58029 тел./факс (0372) 53-30-87, 

Email: osvitacv@gmail.com  Код ЄДРПОУ №02147345

 

НАКАЗ

28.07.2017                                                                                                    №  266

 Про проведення конкурсного відбору

кандидатур на заміщення вакантної

посади керівника ДНЗ № 42 «Перлинка»

Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту», на виконання рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 25.04.2016 № 215/7 «Про затвердження Порядків проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців» та рішення 31 сесії VII скликання Чернівецької міської ради від 30.06.2017 № 754 «Про створення та затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Перлинка» Чернівецької міської ради»

Н А К А З У Ю:

  1. Провести до 29.08.2017 року конкурсний відбір кандидатур на заміщення вакантної посади керівника дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Перлинка».
  2. Головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності, правового забезпечення і кадрової роботи управління освіти Чернівецької міської ради Устіновій С.П. забезпечити прийом документів від кандидатів на заміщення вакантної посади керівника дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Перлинка».
  3. Наказ та оголошення про проведення конкурсного відбору (додається) розмістити на офіційному веб-порталі управління освіти Чернівецької міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління освіти

Чернівецької міської ради                                                    Мартинюк С.В.

 

Додаток

до наказу управління освіти

Чернівецької міської ради

від 28.07.2017 № 266

 

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника ДНЗ

У зв’язку з відкриттям нового дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Перлинка», що знаходиться за адресою вулиця Авангардна, 17, місто Чернівці, 58009, управління освіти Чернівецької міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 25.04.2016 р. № 215/7, повідомляє про проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади завідуючої.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища фахова педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
Оплата праці здійснюється згідно норм чинного законодавства України.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у іспиті, подають такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи приносяться особисто за адресою: м.Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 176,  каб. 98, впродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу (до 29 серпня 2017 року).

Телефон для довідок: 53-43-81, Устінова Світлана Павлівна,  ustinova-gs@meta.ua

Персональний склад конкурсної комісії формується не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу та затверджується наказом управління освіти Чернівецької міської ради.

До складу конкурсної комісії подають кандидатури управління освіти Чернівецької міської ради,  громадське об’єднання керівників навчальних закладів освіти м. Чернівців, а також Чернівецька міська рада.

Іспит кандидатів на заміщення вакантної посади завідуючої відбудеться 30 серпня 2017 року о 1500  в приміщенні Чернівецької міської ради (Центральна площа,1).

 

Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 25.04.2016        № 215/7 «Про затвердження Порядків проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців».

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *