Прийти за натхненням, піти з новими ідеями

У четвер, 16 грудня, відбулася перша зустріч культурно-освітнього клубу, що діятиме при культурно-мистецькому центрі імені І. Миколайчука.
Цей неформальний клуб об’єднає вчителів Чернівецької громади. Участь у ньому добровільна. Першу зустріч клубу відвідала й Ірина Ткачук, начальниця управління освіти Чернівецької міської ради, їй належить ідея створення клубу.
Було обрано координатора клубу, ним стала Любов Яворська, директорка ліцею №13. На першій зустрічі учасники клубу були поділені на команди, і кожна з команд записувала, що саме було б цікавим обговорювати на таких зустрічах.
Всі зійшлися на тому, що це підтримка один одного, адже хтось вже має педагогічний досвід, хтось – ще ні. Також важливо знати більше інформації про цифрові технології, пошук цікавих платформ для уроків. Вчителі зауважували, що хотіли б більше знати, як працювати із поколінням “Z”. Також всім би було цікаво мати зустрічі із психологом, адже професійне вигорання властиве кожному.
А ще у клубі будуть і зустрічі, де йтиметься про роботу з учнями з особливими освітніми потребами. Та буде обговорення, як заробити гроші для школи. Такі ідеї озвучували самі педагоги.
У другій частині неформального спілкування відбулася ігрова частина. Педагоги змагалися, хто дасть правильні відповіді на запитання.
Засідання клубу завершилося спільною кавою.
Учасники клубу збиратимуться кожного третього четверга місяця, о 16.00, у культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *