Творчий центр «Майстерня розуму» відкрився у ЗОШ №3

Так називається шкільний центр для позашкільного розвитку дітей. Він запрацював з цього навчального року, а офіційне відкриття відбулося сьогодні. За участі дітей, вчителів, батьків і Святого Миколая.
Центр «Майстерня розуму» розташувався в окремому шкільному корпусі. Тут зроблено ремонт, діти творчо розмалювали і прикрасили стіни. Діють три кімнати, де відбуватимуться тематичні заняття. В медіа-хабі займатимуться юні журналісти і діятиме клуб літераторів. Учні, які цікавляться економікою, фінансами та розвитком суспільства, в іншій кімнаті гратимуть настільні ігри. Зараз це фінансові ігри «Лісові комерсанти», «Життєвий капітал» та гра «Світ громад». В третій кімнаті – стем-освіта, тут діти вивчатимуть робототехніку.
– Наша «Майстерня розуму» – це як різновид позашкілля, – каже Галина Фурдига, директорка ЗОШ №3 I- III ступенів, що на вул. Герцена. – Світ розвивається. Йде вперед, і ми мусимо не стояти на місці, а рухатися.
З нагоди відкриття діти підготували невелику програму, прозвучало вітання від начальниці управління освіти міської ради Ірини Ткачук. Символічний ключ від «Майстерні розуму» отримала директорка школи, а відтак було перерізано червону стрічку і всі охочі змогли побувати у цій творчій майстерні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *