21 відповідь на “РЕЄСТРАЦІЯ В ДНЗ”

 1. Доброго дня!
  У віці двох місяців дочку зареєстрували у ДНЗ #2 (тепер їй рік і три місяці). Незабаром можлива зміна місця проживання. Хочемо зареєструвати ще й у садок поблизу (ДНЗ # 5). Не знали, як правильно це зробити в електронній формі. Тому звернулися в управління освіти міської ради. Там допомогли. Але, прийшовши додому і перевіривши чергу, у ДНЗ #2 дочки вже немає. Але ж законодавство дозволяє реєстрацію у кілька садочків

 2. До вище написаного:
  До того ж реєстрація у ДНЗ #5 датується заново 15.03.2018 року. Чому???
  Ще й чергу не зберегли у ДНЗ #2.

 3. Дякую за швидку відповідь на ел.адресу.
  Але ж питання не в перереєстрації з одного садка в інший. А зберегти чергу в одному і стати в чергу в іншому.
  Зрозуміло одне, що це є неможливим, чим порушуються наші права.

 4. Доброго дня. Ми в списку в групі раннього віку. Цікавить, чи попадаємо ми цього року в яслі, нам в кінці вересня виповнюється 2 роки.

 5. Привіт , скажіть будласка ми з Вижницький району хочемо переїхати жити у Чернівці,у нас два синочки як можна оформити їх у садочок ,і які потрібно документи?

 6. Доброго дня. Ми стоїмо на черзі в садок №43 з 2016 року. Нещодавно переїхали на Південно-Кільцеву на постійне місце проживання. Поблизу садочки №30 і 38. Чи потрібно заново реєструватися і знову чекати чергу?

 7. Доброго дня! Як можна перевірити що з заявкою. Ми зареєструвались в дитячий садочок. Підказали подивитись в списки, а там нас немає. До кого можна звернутись щоб перевірити що з заявкою?

  1. Доброго дня! Списки зареєстрованих у дитячий садочок оновлюються щоп’ятниці. Зверніться, будь ласка, до головного спеціаліста відділу дошкільної освіти Гаврилової Любові Миколаївни, емейл gavrylova-gs@meta.ua, тел. 53-41-20.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *