Коментарі

   1. Доброго дня! Реєструюю дитину вже декілька днів поспіль і нас немає в списках!!!!! Як так може бути?????

   2. Доброго дня! Вже декілька днів реєструюся на чергу в ДНЗ, а в списках немає. І оновлені списки ще 09.11.18. Як дізнатися чи зареєстровані? Змоги піти в управління освіти немає.

   3. Скажіть будь ласка чому я не можу зареєструвати дитину в садочек Постійно пише сталось помилка під час відправлення вашого повідомлення спробуйте пізніше?

 1. Доброго дня!
  У віці двох місяців дочку зареєстрували у ДНЗ #2 (тепер їй рік і три місяці). Незабаром можлива зміна місця проживання. Хочемо зареєструвати ще й у садок поблизу (ДНЗ # 5). Не знали, як правильно це зробити в електронній формі. Тому звернулися в управління освіти міської ради. Там допомогли. Але, прийшовши додому і перевіривши чергу, у ДНЗ #2 дочки вже немає. Але ж законодавство дозволяє реєстрацію у кілька садочків

 2. До вище написаного:
  До того ж реєстрація у ДНЗ #5 датується заново 15.03.2018 року. Чому???
  Ще й чергу не зберегли у ДНЗ #2.

 3. Дякую за швидку відповідь на ел.адресу.
  Але ж питання не в перереєстрації з одного садка в інший. А зберегти чергу в одному і стати в чергу в іншому.
  Зрозуміло одне, що це є неможливим, чим порушуються наші права.

 4. Доброго дня. Ми в списку в групі раннього віку. Цікавить, чи попадаємо ми цього року в яслі, нам в кінці вересня виповнюється 2 роки.

 5. Привіт , скажіть будласка ми з Вижницький району хочемо переїхати жити у Чернівці,у нас два синочки як можна оформити їх у садочок ,і які потрібно документи?

 6. Доброго дня. Ми стоїмо на черзі в садок №43 з 2016 року. Нещодавно переїхали на Південно-Кільцеву на постійне місце проживання. Поблизу садочки №30 і 38. Чи потрібно заново реєструватися і знову чекати чергу?

 7. Доброго дня! Чи потрібна онлайн реєстрація в садочок N17для дитини з вадами зору?

 8. Доброго дня! Я зареєструвала дитину в ДНЗ #10 на 2020 рік, хочу змінити рік зарахування, як це зробити??

 9. Доброго дня, хочемо зареєструвати дитину у садочок “Казка”, а в переліку його немає

  1. Доброго дня! Цей садочок знаходиться у підпорядкуванні УМВС України в Чернівецькій області, тому реєстрація та зарахування в садок здійснюється безпосередньо у закладі. Звертайтесь, будь ласка, до завідуючої.

 10. Доброго дня. Ми в списку в групі раннього віку. Цікавить, чи попадаємо ми цього року в яслі, нам в 17 вересня виповнюється 2 роки.

 11. Добрий день! Реєструвала дитину в ДНЗ №43 і №41.
  В ДНЗ №41 пройшла реєстрація, а в списках зареєстрованих дітей до ДНЗ №43 моєї дитини немає. Чому?
  Чи можливо ще раз подати заявку до ДНЗ №43, щоб реєстрація пройшла успішно?
  Дякую!

 12. Доброго дня!підскажіть будь-ласка, а посвідчення багатодітної сім ї рахується як пільги? і якщо так , то як можливо додати документ, бо ми вже он-лайн зареєструвалися в садок?

 13. Доброго дня! Хочу зареєструвати донечку в ДНЗ 15, та його немає в переліку. Підходити безпосередньо в заклад?

 14. Доброго вечора. Зареєструвала доньку в 32 садочок 9.10. В списках її ще немає. Через який час нас можна буде побачити в списках?

 15. Добрий день. Зареєструвала дитину до садочку номер 28. При реєстрації загрузила фото посвідчення учасника бойових дій, але в списку електронної чери чомусь не написано, що ми маємо пільги. Як бути? Потрібно знову реєструватись?

 16. Зареєструвала дитину в садок з неправильним роком народження. Як змінити дані?

 17. Доброго дня!Місяць тому перереєстровувала сина з ДНЗ №45 в ДНЗ №43. В 45 садочку ми з черги зникли а в 43 нас ще досі немає в списках.

 18. Доброго дня. Ще два місяці тому подали заявку в днз 32 , але в списку так і не з’явилися, що робити?

 19. доброго дня.
  ми записали дитину в садік ще того року літом
  і нас немає в списку
  ми були в оправління освіти нас ще раз за реістрували і всеодно немає у списку

 20. доброго вечора
  зареєструвались в дитячий садок ще 18 січня. чьому нас немає в списку?

 21. Доброго дня. 18 січня 2019 зареєструвались в дитячий садок #8 . чому нема нас в списку?

 22. В нас є пільга як багатодітна сімя але не прикріплюється фото. Куди ще можна відправити?

 23. доброго дня. зареєструвала дитину 7 квітня 2016 р. В березні 2019 р. дитині буде 3 р. В списках садочку вона в переддошкільній групі. В садочок плануємо віддати в вересні, коли Їй буде 3,6. Дитина автоматично перенесеться в список молодшої групи чи як?

 24. доброго дня ,я реєструвала дитину ще 23 10 18 року і досі її ще не бачу в списку можливо я щось не правильно заповнила?Створена заявка #5104364 номер заявки на ім’я Морараш Аріанна Анатоліївна

 25. Доброго дня! Підскажіть чи зберігається черга в ДНЗ, якщо перереєструвати дитину з одного ДНЗ в інший?

 26. Доброго дня! По стану здоров’я дитини не водили в садок, зараз йому 4 роки і ми хочемо зареєструвати в садок. Але черги дуже великі!!! Чи можна пройти комісію в такому випадку?

 27. Доброго дня!
  Підкажіть, будь-ласка, як перевірити, чи ми заповнили поле “номер контактного телефону” при реєстрації дитини в чергу ДНЗ. Бо, звіряючи номер в черзі, таку графу ми не бачимо.
  А знаємо, що директор садочку в травні телефонує всім батькам для узгодження певних питань, діти яких з вересня повинні відвідувати садок

 28. Добрий день.Як можна перевести дитину із одного дитячого садка в інший( не переїжджаємо,просто той,в який хочемо перевести, ближче до дому).Чи потрібно ставати в електронну чергу в бажаний садок.І ще одне якщо ми оплачували харчування в цьому садку,чи буде воно дійсне,якщо переведемося в інший.

 29. Доброго дня. Зарегеструвала в днз. Підскажіть коли дитина має з’явитися в списках якщо подали 3 дні тому.

 30. Доброго дня. Перереєструвала дитину в інший садок. Прийшов лист на електронну пошту, що дитина зареєстрована, а в списку нас немає, вже три дні слідкую…

 31. Доброго дня. Зареєструвала дитину 22.04. 2019. Підтвердження про реєстрацію прийшло на пошту, але в списках дитини досі нема. Чому? Мені варто хвилюватися чи краще під’їхати до офісу і там написати заяву? Дякую за увагу.

  1. Добрий день! Хвилюватися не варто – списки дітей оновлюються щоп’ятниці в кінці робочого дня. Якщо будуть додаткові питання – зверніться, будь ласка, до методиста ММЦ Палагнюк Віолетти Петрівни, тел. 53-30-94, каб.110 (вул.Героїв Майдану, 176, 4 поверх).

 32. Доброго дня. Моя молодша дитина була зареєстрована в ДНЗ №1, ми були в списках. На даний момент я в списку його знайти не можу.

 33. Доброго дня! Дитина цього року має іти в садок, в черзі є. Питання – чи зберігається черга, якщо перереєструвати в інший?

 34. Доброго дня з народження стоїмо у черзі у 52 садочок, хочемо переєструватися у 11 садочок ,як це зробити ? Черга зберігається?

 35. Доброго дня. Заявку подали ще в березні місяці , а статус її все ще пише «нова».. чому її ще не розглянули ?

  1. Доброго дня! Зверніться, будь ласка, до методиста ММЦ Палагнюк Віолетти Петрівни (після 05.08.2019). Тел. 53-30-94, каб.110 (вул.Героїв Майдану, 176, 4 поверх).

 36. Доброго дня! Ми знаходимося в електронній черзі в садок, за списком 6. Дитині виповниться 2 роки 6.10.2019р, чи маємо ми право поступити в садок в 2019 році?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *