Сергій Жадан: “Театр юних чернівчан” здійснив прецікаву постановку. Рекомендую подивитися всім!”

Відомий поет на своїй сторінці у Фейсбуці поділився враженнями від роботи вихованців Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва.
Сергій Жадан вчора подивився репетицію вистави за його поезією “Обрані, нарвані, юні і запеклі”. Оскільки на другому прем’єрному показі бути не зміг.
Враженнями поет поділився зі своїми підписниками у Фейсбуці на власній сторінці:
“Театр Юних Чернівчан” здійснив прецікаву постановку – “Обрані, нарвані, юні і запеклі” – щемку, болісну, але світлу. Палко й гаряче рекомендую подивитись (і не тому, що на мої вірші, хоча насправді це дуже приємно)”.
У цій виставі грають вихованці старшої групи народного художнього колективу “Театр юних чернівчан”. Це учні старших класів наших ліцеїв та гімназій. І одна студентка, яка минулого навчального року завершила навчання в школі.
Режисер-постановник вистави та керівник “ТЮЧ ” – Інна Даніліна.
А це – кілька світлин із вчорашнього показу у заповненому залі Міського палацу дітей та юнацтва, що на вул. Шептицького.
Підтримати юних акторів-школярів прийшли їхні вчителі, директори закладів, представники Управління освіти.
Дуже тішить, що “Театр юних чернівчан” Міського палацу дітей та юнацтва Управління освіти Чернівецької міської ради став відомим на всю Україну!
Принагідно нагадаємо, що у всіх наших семи позашкільних закладах освіти працюють різні гуртки, клуби та студії, де діти можуть творчо розвиватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *