Стартував національний конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер»

Управління освіти міської ради повідомляє, що Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики анонсував всеукраїнський конкурс учнівських відеосюжетів «Репортер».

«Репортер — це конкурс для старшокласників, які прагнуть пов’язати своє майбутнє із журналісткою. Ми у ”Фільтрі” намагаємось допомогти дітям стати ближчими до їхньої мрії, виграти конкурс та познайомитись із топовими українськими журналістами. Цей конкурс — це певною мірою профорієнтація», — пояснює Валерія Ковтун, керівниця проєкту «Фільтр».

Участь у конкурсі можуть взяти школярі 9 – 11 класів з усієї країни, яким потрібно підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем: небанально про українську культуру; як війна вплинула на спільноту мого міста чи села; моя євроінтеграція.

Для участі у конкурсі необхідно пройти короткий онлайн-тест із медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу» та заповнити анкету учасника з посиланням на роботу.

     Дедлайн подачі робіт — 27 жовтня 23:59. Переможців буде оголошено 10 листопада на сайті та в соцмережах «Фільтра».

Журі  обере 50 фіналістів, які отримають подарунки. Десятеро учасників

стануть переможцями і зможуть потрапити на 3-денний «Репортер Camp».

Переможців буде оголошено 10 листопада на сайті та в соціальних мережах «Фільтра».

      Переможців запросять на 3-денний «Репортер Camp» для спілкування з медійниками та інфлуенсерами.

Детальну інформацію про умови участі в Конкурсі та його правила можна  переглянути на сайті Національного проєкту з медіаграмотності

https://filter.mkip.gov.ua/reporter_/

          У разі виникнення запитань, звертайтеся до організаторів конкурсу за електронною адресою reporter.info.filter@gmail.com з поміткою в темі листа «Репортер: є питання».

У 2021 році «Фільтр» разом із партнерами вже організовував такий конкурс. На нього подали 429 робіт. Переможці провели в Києві три дні, протягом яких відвідали ньюзруми відомих редакцій і попрацювали разом з професійними журналістами.

Національний конкурс «Репортер» реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.

Запрошуємо для участі  у конкурсі  учнів 9 – 11 класів!

Правила і умови конкурсу «Репортер – 2023»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *