Студенти БДМУ відвідали вихованців Чернівецького СДНЗ №37

18 жовтня з нагоди Всесвітнього дня людей з вадами мовлення студенти-медики разом зі своїми кураторами зорганізували благодійну акцію для діток – вихованців СДНЗ №37.
Студенти медичного факультету №2 15 групи 1 курсу (куратор – асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, к.мед.н. Гончарук Людмила Михайлівна) та 27 групи 2 курс (куратор – асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Сіцінська Інна Олексіївна) з нагоди Дня людей з вадами мовлення відвідали дитячий садочок та презентували малечі розвиваючі іграшки. Дітки з радістю спілкувалися з студентами, грали різноманітних ігор.
Дитина на етапі формування особистості постійно потребує налагодження необхідної соціальної взаємодії, співпереживання, задоволення потреби у спілкуванні. Адаптація будь-якої дитини до соціуму є і процесом, і результатом її активного пристосування до умов нового соціального середовища. У цьому процесі мова і мовлення відіграють надзвичайно важливу роль, поєднуючи в одне ціле різні напрямки психічного розвитку: мислення, уяву, пам‘ять, емоції. Мовлення, як засіб пізнання дійсності, засвоєння цінностей духовної культури, людського спілкування, виступає й необхідною умовою навчання та виховання особистості. Ігри відіграють важливу роль в розвитку дітей дошкільного віку. Вони являються основним видом діяльності дошкільника, необхідною умовою усестороннього розвитку особистості та інтелекту. Поряд із загальним впливом гри на розвиток психічного розвитку дитини гра має специфічний вплив на становлення мови.

Студенти БДМУ відвідали вихованців Чернівецького ДНЗ №37
Студенти БДМУ відвідали вихованців Чернівецького ДНЗ №37

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *