Свято величі розуму та таланту!

Для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод.

Людвіг ван Бетховен

Останні травневі дні дарують кожному тепло не тільки від сонячного проміння, але й внутрішнє тепло, народжене радістю за перемоги талановитої учнівської молоді Чернівців. Напередодні свята останнього дзвоника стало доброю традицією відзначати інтелектуальну еліту краю, їх наставників та батьків.

Сьогодні в актовому залі НВК “Соломон” віншували кращих з кращих – переможців інтелектуальних змагань, конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів. Урочиста академія відбувалась за участі Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, начальника управління освіти Сергія Мартинюка, голови міської профспілки працівників освіти Ганни Поштар, провідних науковців та педагогів краю.

299 учнів закладів загальної середньої освіти міста здобули у 2017/2018 н.р. 512 перемог в інтелектуальних змаганнях на різних етапах: це абсолютні переможці ІІ етапу (1-й рейтинг), ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, ІV етапу всеукраїнських, міжнародних конкурсів, турнірів.

Школярі міста принесли славу рідним Чернівцям, здобувши призові місця на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 класи), Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (3-11 класи), Міжнародному конкурсі з українознавства (8-11 класи), Міжнародному конкурсі «Уроки війн та Холокосту – уроки толерантності», Міжнародній конференції молодих вчених (фізика, математика, екологія). Також вони перемагали на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (номінації «Література», «Історія та державотворення») і Всеукраїнських турнірах юних математиків, фізиків, хіміків, біологів, правознавців, географів, економістів, істориків, журналістів, інформатиків, винахідників та раціоналізаторів, філософів та релігієзнавців.

Наполегливу працю кожного юного ерудита відзначено муніципального винагородою, педагоги-наставники одержали премію від міської профспілки працівників освіти, а батькам творчих обдарувань оголошена подяка від управління освіти міської ради.

Дві години святкової імпрези пройшли швидко та залишили в учасників позитивні емоції та гарний настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *