Зустріч друзів на святі хореографічного мистецтва

21 травня 2018 року в стінах концертної зали Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся звітний концерт ансамблю спортивно-бального танцю «Рандеву» Будинку творчості дітей та юнацтва під керівництвом талановитого креативного керівника колективу Наталії Володимирівни Скакун.

Звітний концерт – це свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю та наполегливість, що дає можливість кожній дитині поринути у вирій творчого піднесення. Глядачі мали можливість потрапити у різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних постановок, запальних ритмів та яскравих колоритних костюмів.

Під час концерту юні артисти демонстрували свою майстерність, таланти, вміння, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси, натхнення і творчості. Випускники Наталії Володимирівні з повагою і любов’ю ставляться до свого керівника і теж не залишились осторонь цього яскравого дійства: із задоволенням були ведучими концерту, демонстрували свої власні танцювальні композиції і, навіть, пісні.

Свято хореографічного мистецтва пройшло на високому рівні. Тож, бажаємо керівнику і вихованцям ансамблю нових творчих злетів, щоб сцени, на яких вони будуть виступати у майбутньому, завжди сяяли яскравими сонечками юних талантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *