Творча співпраця класних керівників і батьків як запорука успішного виховання особистості

 

Нова Українська Школа – це велика дружня родина, яка спільними зусиллями створює затишну домівку, де кожен учень, кожен учитель, кожен батько чи мати почувається господарем,  де йому комфортно, де його почують, зрозуміють і підтримають. Тому тільки в такому гармонійному середовищі дитина стає людиною  з активною життєвою позицією.

Робота з батьками є складною, відповідальною ланкою роботи класного  керівника, яка потребує  розумного, тактовного, безконфліктного втручання в життя сім’ї та організованої взаємодії з нею.

Сім’я є природним середовищем первинної соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереження і передання культурних цінностей.

На базі навчально-виховного комплексу «Лідер» відбувся семінар-практикум для класних керівників 5-8 класів закладів загальної середньої освіти міста на тему: «Творча співпраця класних керівників і батьків як запорука успішного виховання креативної, творчої, гармонійної особистості з активною громадянською позицією, патріота своєї держави».

Презентували роботу закладу учні 5-го класу навчально-виховного комплексу «Лідер».

У теоретичній частині семінару відбулись:

  • міні-лекція, яка супроводжувалась презентацією;
  • теоретичний аукціон;
  • робота в групах, де педагоги мали можливість за допомогою невербальних засобів зображення представити свої моделі творчої співпраці класних керівників і батьків.

Цікавими були майстер-класи:

  • «Чобіток достатку» (до Дня Святого Миколая), який провела  Калінська Марія Михайлівна, класний керівник НВК «Лідер»;
  • «Різдвяний янгол» (до новорічно-різдвяних свят), який провела Тихомирова Наталія Іванівна, мати вихованців НВК «Лідер»
  • «Листівка для найдорожчих» , який провела Мельник Алла Сергіївна, мати вихованців НВК «Лідер».

Учасники семінару-практикуму відвідали дитячий садочок навчально-виховного комплексу «Лідер», побували на екскурсії в шкільному краєзнавчому музеї, яку провела Ковальчук Н.В., вчитель українознавства.

Під час роботи семінару панувала родинна, творча, позитивна атмосфера.

Навчально-виховний комплекс «Лідер» – це справжня дружня шкільна родина, де кожен учень, кожен учитель, кожен батько чи мати почувається господарем. У цьому закладі в любові та повазі успішно виховуються креативні, творчі, гармонійні особистості з активною громадянською позицією, патріоти своєї держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *