У Новий рік з новими знаннями…

                                  

Безумство – діяти по-старому й чекати нових результатів.

Альберт Енштейн

        Напередодні Нового року завершилася підготовка вчителів до роботи в умовах Нової української школи,  які викладатимуть у перших класах 2019/2020 навчального року.

Навчання відбувалося у локаціях, які були розміщені на базі Чернівецьких ЗОШ № 27,28,1,4.

На заняттях останньої, ІІІ очної, сесії колеги продовжили знайомство з Державним стандартом початкової освіти та сучасними освітніми технологіями, методиками та інструментами, що базуються на компетентнісному,  особистісно-орієнтованому підходах.

На тренінгових заняттях учителі практично ознайомилися  з освітнім потенціалом гри LEGO. Запропоновані вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи, їх можна легко інтегрувати в освітній процес, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах.

Ключовими для обговорення серед учительської спільноти були питання з педагогіки партнерства (про сутність, основні принципи, шляхи співпраці з батьками) та питання з інклюзивної освіти (про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, механізми надання їм додаткової підтримки).

             28 грудня відбулася презентація авторських розробок: проектів, учнівських портфоліо, навчально-методичних розробок.

На завершення трьох очних сесій та онлайн-курсу для вчителів початкової школи – EdEra, колеги отримають відповідний сертифікат.

Висловлюємо щиру вдячність за створення належних умов для роботи дирекціям та педагогічним колективам Чернівецьких ЗОШ № 27,28,1,4.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *