В Управлінні освіти відзначили вчителів-логопедів

Всі також переглянули коротке відео про працю педагогів та разом робили логопедичні вправи.
Сьогодні, у Міжнародний день логопеда, вітали тих педагогів, які присвятили себе цій нелегкій, але такій важливій роботі.
Корекційну роботу у 39 закладах загальної середньої освіти Чернівецької громади проводять 15 логопедів Управління освіти.
Вчителів вітали та вручили подяки і грамоти заступники начальника Управління освіти Альона Онофрей та Денис Круглецький.
Альона Костянтинівна зауважила, що часто вчителі-логопеди не просто займаються з дітьми, а впливають на їх долю. Історія знає такі життєві випадки, коли відомі люди були вдячними за те, ким стали, саме логопедам.
Голова методичного об’єднання вчителів вчителів-логопедів Лілія Паращук підготувала цікаву зустріч. Зокрема, всі присутні обговорили нетрадиційні методи у логопедичній роботі. І взяли участь у практичній вправі – артикуляційній гімнастиці із бубликом та соломкою.
Також була ще одна артикуляційна гімнастика – з використанням біоенергопластики. Це теж нетрадиційний метод в логопедичній роботі з дітьми з тяжкими порушеннями мовлення.
Про працю вчителів-логопедів переглянули і коротке відео. Відтак було логопедичне чаювання – так назвали неформальне спілкування між собою самі вчителі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *