“Вдячність! Ось у чому секрет”

Осінь – це час листю змінювати колір, дітям йти до школи, а дорослим – підводити перші підсумки року. День подяки – це дуже особливе свято, коли кожен має можливість подивитись на майже прожитий рік без претензій, нарікань чи прохань, але з щирим «дякую».

Це свято особливе, не схоже на інше. Адже ми відзначаємо певні пам’ятні дати або події, а подяка – це особисте: тільки ти і Бог знаєте за що цієї миті, в цей день, цього року ти вдячний найбільше.

Вже стало хорошою традицією у навчально-виховному комплексі «Соломон» проведення свята Осені та Дня подяки. Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним, а проводилося під гаслом «Вдячність! Ось у чому секрет».

Мелодійно звучали зі сцени пісні, креативні вірші й оригінально розіграна сценівка. Педагогічний колектив освітнього закладу «Соломон» вкотре продемонстрував естетичний смак, яскравість викладення теми, розмаїття експозиції, оригінальність та нестандартний підхід у проведенні шкільного свята. За словами директора навчального осередку Алли Гайсан саме щирі слова подяки  дітей – особливі, вони надихають до цього решту. «Особисто я люблю День подяки за особливу атмосферу: посмішки щирі, батьки привітніші, одразу помітно – свято. За це їм і їхнім педагогам величезна подяка!

Давайте долати народний стереотип недоконаності, не зосереджуватися на проханнях, та тому, чого у нас не вистачає, а частіше дякувати Богу, який щодня дарує чимало приводів до вдячності!», – закликала присутніх Алла Омелянівна.

Після завершення свята учні разом із своїми родинами мали можливість продовжити святкування частуванням смачного пирога та чаєм! Родинні заходи такого ґатунку дуже важливі, особливо у наш час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *