Відзначення Дня знань

День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.

Управління освіти Чернівецької міської ради  пропонує розглянути можливість нестандартних способів відзначення Дня знань, як альтернативу проведення «першого дзвоника» у форматі лінійки.  Впевнені, що наші педагоги та директори закладів освіти творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє бачення проведення цього свята.

Напередодні свята пропонуємо добірку цікавих ідей проведення свята з різних освітніх ресурсів:

  • «Перше вересня – трансформація свята» – власний план організації свята від Сергія Горбачова, освітнього омбудсмена

Перейти: https://vseosvita.ua/news/perse-veresna-transformacia-svata-4168.html?fbclid=IwAR2TqTToF6RSTWkiABOL-ei9J7ozchi52NksCWOOnWia3KfIcklP0n-qSXY

  • «Як відсвяткувати День знань незабутньо»: ТОП – 7 ідей від Марини Лютинської,  вчительки інформатики Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гайворонського району Кіровоградської області, учасниці національного конкурсу Global Teachers Prize Ukraine, переможця у номінації від Microsoft «Вчитель-новатор-2018».

Перейти: https://vseosvita.ua/news/ak-vidsvatkuvati-den-znan-nezabutno-top-7-idej-vid-marini-lutinskoi-4179.html

  • Добірка креативних ідей, які допоможуть зробити День знань незабутнім від освітнього журналу «На урок»

Перейти: https://naurok.com.ua/post/9-idey-dlya-nezvichaynogo-svyatkuvannya-1-veresnya

  • Бажаєте почути ще більше креативних ідей та отримати дієві поради для проведення Дня знань? Тоді відвідайте вебінар «1 вересня: нові формати святкування», який відбудеться 16 серпня о 18.00. Вікторія Круглова розповість про те, звідки можна черпати натхнення та як успішно вирішувати організаційні питання, а також допоможе обрати відповідні заняття для дітей різного віку.

Реєстрація за посиланням: https://naurok.com.ua/webinar/1-veresnya-novi-formati-svyatkuvannya

Шукаючи новий формат для святкування, необхідно порадитися з батьками, педагогами та школярами. Саме це дозволить уникнути непорозумінь та зробити так, щоб святкування принесло радість усім його учасникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *