Літо в освіті – це час підготовки до нового навчального року.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
– Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала нашим закладам освіти сім генераторів, – розповідає Денис Круглецький, заступник начальника Управління освіти з фінансово-економічних питань.- Управлінням було проведено опитування закладів освіти щодо того, де є найнагальніша потреба в генераторах і з врахуванням пропозицій та побажань керівників закладів, було здійснено розподіл генераторів.
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![◾](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/25fe.png)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451579883_958689312723599_6370244039884561669_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=5bKnzim1fMkQ7kNvgFgYiO2&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYBqxtMUow-PEyfH4J2PwK6NrSyw0BrxbkDY0-A4Xw3jyg&oe=669DA0B8)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451841021_958689392723591_6147705971343416927_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=5KoBgqlSYdgQ7kNvgGbZ8G9&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYCdAScKm0LWsJijBki14HFF38mmLz1tVv0khaS36fG1cA&oe=669D9364)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451630861_958689456056918_2802529242390219639_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=YQ5r_NmF4acQ7kNvgGl3FyJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAwjtq8I-jTMSEfwCPAe8XKkpjhBUNlzH247Xd5n8XBRg&oe=669DA4DE)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451417487_958689496056914_388885402776979554_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=1BjVfTQuDg4Q7kNvgHYiqZm&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDNqowGtsFRbPXWk1QftSmFeA1wYig9V1hP52qbOyeI1A&oe=669D7D76)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/451379655_958689596056904_1875508032564414315_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=5lEGX6anyRkQ7kNvgHM3dNO&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYD9CYE530oTaEfTUgFN_o5vmKmYN4-THRov3pPjk-cEVQ&oe=669D96BE)
+4
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451379655_958689596056904_1875508032564414315_n.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451417487_958689496056914_388885402776979554_n.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451579883_958689312723599_6370244039884561669_n.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451630861_958689456056918_2802529242390219639_n.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451814350_958689682723562_8437800044374706917_n.jpg)
![](http://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2024/07/451841021_958689392723591_6147705971343416927_n.jpg)