Запрошуємо до участі в проєкті щодо впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 1-4 класів

Управління освіти  міської ради повідомляє, що  Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує фахівців, які опікуються підвищенням педагогічної освіти, для участі у методичному семінарі щодо особливостей впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 1–4 класів з питань попередження торгівлі людьми.

З дітьми можна і варто говорити про все, що підготує їх до безпечного дорослого життя. Але робити це треба обережно, виважено, психологічно грамотно та послідовно. У запропонованій методиці. закладене формування  навичок критичного мислення і громадянської свідомості.

Головні орієнтири програми:

  • сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості;
  • розвиток навичок безпечної і відповідальної поведінки, уміння адекватно ухвалювати рішення у різноманітних, у тому числі складних, життєвих ситуаціях;
  • визначення та формування громадянської позиції особистості.

Стрижнева ідея програми втілена в інтерактивних сценаріях Пригод, які базуються на концептуальній ідеї Нової Української Школи. Вправи, представлені у сценаріях занять, враховують вікові та психофізіологічні особливості розвитку учнів 1–4 класів.

Заняття відрізняються від уроків тим, що вони несподівані, інтимні, фантазійні, сповнені ритуалів, спрямовані на «проживання» певних емоцій та набуття навичок. А тому здобуті знання та вміння залишаться з дітьми на довгі роки й допоможуть їм навчитися поважати себе та інших, дотримуватися правил безпеки й бути відповідальними громадянами своєї країни.

Матеріал схвалений МОН для використання в освітньому процесі (протокол No 3 від 29.09.2021 р.).

Взяти участь у методичних заходах можна в онлайн або офлайн форматі на вибір. Фонд покриває витрати, пов’язані з участю в заході в офлайн-форматі.

Щоб ознайомитися з попереднім графіком проведення методичних заходів та залишити заявку на участь, будь ласка, перейдіть за цим посиланням https://forms.gle/jgMn4USYoyr6W4DZ7

Додаткова інформація про захід розміщена на  сайті Фонду на цій сторінці.

Із запитаннями  звертайтеся до менеджерки спільнот Українського фонду “Благополуччя дітей” Катерини Запєвалової на електронну адресу k.zapievalova@childfund.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *