Застосунок “Вивчаю – не чекаю” став ще доступнішим

Любі освітяни!

Використовувати застосунок «Вивчаю — не чекаю» під час навчального процесу стало ще простіше.

У жовтні у безплатній програмі для учнів 1-4-х класів «Вивчаю — не чекаю» з’явилися нові можливості для вчителів:

Тепер застосунок можна використовувати не лише на смартфоні та планшеті, а й на комп’ютері або ноутбуці. Десктоп-версію можна встановити на свій гаджет і використовувати як додатковий інтерактивний елемент навчання безпосередньо в класі під час уроку.

Завантажити десктоп-версію можна тут

В оновленій версії застосунку тепер також доступний кабінет учителя, завдяки якому ви можете бачити загальний навчальний план, мати доступ до всіх наявних уроків та можете контролювати процес навчання учня в застосунку тощо.

Навчальний застосунок «Вивчаю – не чекаю» для 1-4 класів створено за сприяння Міністерства освіти і науки України міжнародною організацією «War Child Holland» та Громадською спілкою «Освіторія». До розробки застосунку долучилися провідні вчителі та методисти й розробили контент відповідно до програми НУШ.

«Вивчаю – не чекаю» можна використовувати як онлайн, так і офлайн: вдома при підготовці до навчання та у школі під час аудиторних занять, зокрема, для надолуження освітніх втрат. Це інтерактивна гра, яка допомагає дітям опановувати новий матеріал, а вчителям — полегшує навчальний процес.

Користуйтеся «Вивчаю – не чекаю»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *