Про угоду заради збереження планети
Управління освіти інформує про кліматичну угоду на 2019-2025 роки, яка буде підписана представниками шкіл більше 100 країн світу 5 червня 2019 року в м. Гельсінкі, Фінляндія, на Всесвітньому екологічному учнівському саміті. Кожна школа у Чернівецькій області може приєднатися до угоди Читати далі


