«Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов»
9 та 10 вересня 2017 року на Контрактовій площі у м. Києві відбувся вуличний «Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов». Вчителі німецької мови та учні багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей і Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 Чернівецької міської ради долучилися до фестивалю. Вони Читати далі

