Школи, гімназії та ліцеї Чернівецької громади завершили навчання
16 червня – останній день, коли лунають шкільні дзвоники. Як відомо, усі заклади загальної середньої освіти громади відмовилися від урочистих лінійок. Натомість проводили свято останнього дзвоника за участі першокласників та випускників. Сьогодні на випускне свято у ліцей №22 ім. А. Читати далі










