03 червня 2017 року в стінах Чернівецького національного університету за підтримки управління освіти Чернівецької міської ради відбувся Фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну” у Чернівцях.
Активну часть у заході взяли лідери учнівського самоврядування, представники Асоціації “Юні чернівчани”. Педагоги міста долучились до панельної дискусії на тему: “Інновації в освіті. Які підходи є інноваційними?”.
Клуб юних техніків “Кварц” презентував свою роботу під час Освітньої виставки.
Загалом, панувала творча атмосфера та вирував живий освітній рух.
Фестиваль інноваційної освіти “Відкривай Україну”
Чер
05
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2017/06/IMG_20170605_155439-647x1024.jpg)