Такий подарунок працівники закладу, гімназисти, їхні батьки отримали за волонтерську допомогу українській армії.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Сьогодні, за дорученням Головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія Залужного, відбулося урочисте вручення прапора України з підписом і подякою учням та працівникам закладу.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Тут, у 16-й гімназії, що у мікрорайоні Калічанка, всі спільно, з початку повномасштабного вторгнення, допомагають ЗСУ. Йдеться про плетіння маскувальних сіток та величезну кількість виготовлених окопних свічок.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Військовослужбовці 107-ї бригади територіальної оборони Чернівецької області передали прапор начальниці управління освіти Чернівецької міської Ірині Ткачук та директору гімназії Сергію Білоусу.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
А освітяни міста, діти та їхні батьки й надалі продовжують працювати на нашу українську перемогу!