Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та мов національних меншин

15 жовтня 2019 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся міський семінар-практикум учителів зарубіжної літератури та мов національних меншин на тему «Розвиток емоційного інтелекту школярів на уроках зарубіжної літератури, російської мови та літератури, румунської мови та літератури, польської мови та літератури, івриту та єврейської літератури».
Відкрила семінар-практикум методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Морараш Анжела Костянтинівна, яка ознайомила учасників з планом роботи.
Директорка школи Галузінська Марія Георгіївна презентувала візитну картку школи.
Психолог закладу Дідорук Альона Миколаївна виступила з теми «Розвиток емоційного інтелекту школярів» та провела цікавий психологічний майстер-клас з педагогами.
Морараш Анжела Костянтинівна, методист ММЦ, наголосила на ключових моментах розвитку емоційного інтелекту школярів на уроках літератури.
Пенюк Оксана Петрівна, вчитель зарубіжної літератури СШ ОРТ №41, виступила з теми «Реалізація мультикультурного підходу з використанням краєзнавчого матеріалу при викладанні зарубіжної літератури».
Практична частина розпочалася емоційно з позакласного заходу. Мізюк Валентина Федорівна, учитель зарубіжної літератури ЗОШ №1, представила літературну вітальню «Горять кохання ягоди червоні…», де глядачам були подані чотири історії кохання видатних письменників з Буковини, а саме: Ольги Кобилянської та Осипа Маковея, Міхая Емінеску та Вероніки Мікле, Пауля Целана та Інґеборґ Бахманн, Рози Ауслендер та Геліоса Гехта. Під час дійства на фоні класичної музики учні продекламували вірші буковинських поетів українською, румунською, німецькою та англійською мовами, продемонстрували свою майстерність у виконанні мелодій на музичних інструментах. Усіх присутніх зачарувала гра на саксофоні та на фортепіано. Завершився захід вальсом у виконанні школярів.
На відкритому уроці в 11 класі на тему «Рятівна сила кохання Майстра і Маргарити за однойменним романом М.Булгакова» Галузінська Марія Георгіївна, учитель зарубіжної літератури, директор закладу, майстерно використала інноваційні методи: кросенс, лоґлайн, буктрейлер та відеоскрайбінг. Особливо вразила сценка зустрічі головних героїв твору, під час якої учні виявили свої акторські здібності.
Учасники семінару під час круглого столу відзначили високий рівень майстерності вчителів та учнів школи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *