Продзвенів Останній дзвоник і сповістив шкільній дітворі, що настали літні канікули! Літо – пора відпочинку. 29 травня у Чернівецькій гімназії №5 розпочав свою роботу пришкільний відпочинковий табір «Веселка», в якому відпочивають, розвиваються 100 дітей у чотирьох загонах. В перші дні дітвора старанно працювала над створенням атрибутики загонів. У парку ім. Т.Г.Шевченка стартувала гімназійна табірна спартакіада , за проведення якої відповідає учитель фізкультури К.С.Колісник.
Кожен день роботи табору розпланований так, аби діти відпочили і пізнали багато цікавого. ВІДПОЧИВАЙМО РАЗОМ!
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2017/06/2.jpg)
![](https://osvita.cv.ua/wp-content/uploads/2017/06/6.jpg)