На цьому акцентував на форумі педагогічних працівників Юрій Лесюк, заступник Чернівецького міського голови.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Захід провів “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Чернівецької міської ради.
“Центр розвитку педагогічних працівників 2.0: перезавантаження”. Таку тему мав форум педагогічних працівників закладів освіти Чернівецької громади, який відбувся сьогодні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
У залі кіноконцертного центру “Чернівці” зібралися представники всіх наших закладів освіти – загальної середньої освіти, дошкільної, позашкільної.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Юрій Лесюк, вітаючи учасників форуму, зауважив, що дуже важливим напрямком роботи в освіті є саме професійний розвиток педагогів. Заступник міського голови зауважив, що робота Центру професійного розвитку педагогічних працівників – ЦПРПП, на майбутнє має бути більш помітною.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
На ще активнішій майбутній співпраці Центру з Управлінням освіти наголосила начальниця Управління освіти Ірина Ткачук. Ірина Ярославівна також взяла участь у панельній дискусії “Партнерське коло”, де слово мали запрошені гості форуму.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Директорка ЦПРПП Оксана Косован ознайомила присутніх з основними завданнями Центру на найближчі два роки.
Консультант Центру Алла Ткач представила статистику роботи за попередні три роки.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
На форумі, який тривав більше двох годин, діяв майданчик педагогічних ідей, була презентована методична платформа на підтримку педагогів, відбувалося обговорення багатьох актуальних питань.