Перемоги юних грацій!
18-19 листопада в місті Києві відбувся 13 Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Victoria cup”. Вихованки ДЮСШ№1 під керівництвом тренера-викладача Михайлової Анни В’ячеславівни – Гаврилова Любов, Гаврилова Ольга, Перепічка Софія, Чорней Аліна, Атамас Анастасія, Колотило Єва вибороли золоті медалі кожна в Читати далі




